برپایی نمایشگاه مشاغلی خانگی همزمان با هفته پژوهش

۲۶ آذر ۱۴۰۱ | ۱۱:۳۸ کد : ۵۱۷۴۵ آخرین اخبار تجاری سازی و اشتغال
به همت دفتر اشتغال و کارآفرینی جهاددانشگاهی واحد الزهرا(س) و همزمان با هفته پژوهش نمایشگاهی از دستاوردها و محصولات پیشرانها برگزار شد.
برپایی نمایشگاه مشاغلی خانگی همزمان با هفته پژوهش

دفتر اشتغال و کارآفرینی جهاد دانشگاهی واحد الزهرا(س) همزمان با هفته پژوهش و با توجه به طرح ملی مشاغل خانگی با کارفرمایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اجرای الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی در پهنه شرقی استان تهران، نمایشگاهی از دستاوردها و محصولات پیشرانها را برگزار نمود.

از جمله محصولات این نمایشگاه، شبکه چاپ (استدیو چاپ ساره)، شبکه صنایع دستی و سوزن دوزی، چرم دست دوز، زیورالات سنتی ، زیورالات سنگ های قیمتی ، بافته های داری و غیر داری، رشته نساجی (دوخت مانتوهای اجتماع و لباس کودک)، شبکه توزیع محصولات ارگانیک (حبوبات ...)، رزین، تولید خوش بو کننده آسان اسپند، تولید حوله و پارچه های نخی، شیرینی خشک و ... می باشد.

در تاریخ 21/10/1401 نمایشگاه توسط خانم دکتر همتیان رییس محترم دبیرخانه ستاد ساماندهی حمایت از مشاغل خانگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و آقای دکتر آذرپناه مدیر محترم کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، رفاه اجتماعی استان تهران، خانم دکتر نقی زاده رییس محترم جهاددانشگاهی واحد الزهرا(س)، آقای دکتر بیجندی معاونت محترم اسبق آموزشی و کارآفرینی جهاددانشگاهی، آقای مهندس دشتی مدیر کل محترم اشتغال و کارآفرینی جهاددانشگاهی و همکاران محترم در آن حوزه افتتاح گردید.

خانم دکتر همتیان رییس دبیرخانه ستاد ساماندهی حمایت از مشاغل خانگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن بازدید از غرفه های مشاغل خانگی به کارآفرینان و پیشرانان مژده افزایش وام خود اشتغالی را دادند و از بسته های حمایتی مشاغل خانگی توضیحاتی را ارائه نمودند و  پیشرانان نیز  از مشکلات گرفتن برند با توجه به مجوز مشاغل خانگی و چگونگی استفاده از تسهیلات با وجود ضمانت های بانکی و موارد دیگر  گفتگوی صمیمانه ایی صورت گرفت.

در روز دوم هفته پژوهش  تاریخ 22/10/1401 آقای دکتر محمدی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن اظهار خرسندی از فعالیتهای دفتر اشتغال و کارآفرینی جهاد دانشگاهی واحد الزهرا(س) در خصوص مشاغل خانگی و اجرای آن به شیوه نوین،  با کارآفرینان و پیشرانها بالاخص پیشران چاپ پارچه گفتگو نمودند و  همکاری خودشان را در جهت توسعه ایی مشاغل خانگی با واحد الزهرا(س) عنوان نمودند.

خانم دکتر جعفری مدیر محترم امور زنان و خانواده استانداری تهران به مناسبت هفته پژوهش، در  روز 23/10/1401 از نمایشگاه مشاغل خانگی بازدید نمودند در این بازدید از شبکه سازی و شناسنامه دار بودن محصولات و همچنین از روشی نوینی که جهاددانشگاهی در مشاغل خانگی به کار می برد اظهار امیدواری نمود و مورد اقبال ایشان قرار گرفت.


نظر شما :