کارگاه آموزشی «توسعه فردی براساس شخصیت شناسی، هوش هیجانی و مهارت های ارتباطی » برگزار می شود

۲۹ شهریور ۱۴۰۱ | ۱۲:۳۲ کد : ۴۸۹۵۹ آخرین اخبار اخبار مرکز مشاوره
مرکز تخصصی روانشناسی و مشاوره جهاددانشگاهی واحد الزهرا(س)، کارگاه آموزشی «توسعه فردی براساس شخصیت شناسی، هوش هیجانی و مهارت های ارتباطی » ۱۸ مهرماه ۱۴۰۱، به مدت ۳ روز، برگزار می‌کند.
کارگاه آموزشی «توسعه فردی براساس شخصیت شناسی، هوش هیجانی و مهارت های ارتباطی » برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی جهادانشگاهی واحد الزهرا(س)، کارگاه آموزشی توسعه فردی به همت این واحد در زمینه  "اهمیت و نقش شناخت خود در بهبود روابط، شغل، ازدواج، موفقیت و رضایتمندی، امنیت و آرامش در زندگی"،‌ "استانداردهای جامعه و مهارت‌های مورد نیاز چگونگی کشف خود، توانایی‌ها، استعدادها"، "خود رهبری و مدیریت بر خویشتن"، "مدل‌های ذهنی"، "الگوهایی برای موفقیت"، "استراتژی های فردی"، "حرفه ای گرایی و مسیر شغلی حرفه ای" برگزار می شود.
گفتنی است، این برنامه با تدریس دکتر مژگان آقا محمدی، از دوشنبه 18مهرماه، به مدت 3 روز، ساعت 15 تا 19، همراه با ارائه گواهی معتبر (مورد تایید سازمان نظام روانشناسی)، در مرکز تخصصی روانشناسی و مشاوره جهاددانشگاهی واحد الزهرا(س) برگزار می‌شود.
علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در کارگاه آموزشی می توانند از طریق پیام به شماره  واتس آپ 09010131575 و یا از طریق شماره 66728052-021 تماس حاصل فرمایند. 


نظر شما :