به میزبانی جهاد دانشگاهی واحد الزهراء(س)؛

ارزیابی مدیران ارشد سازمان بنادر و دریانوردی توسط کانون ارزیابی جهاد دانشگاهی برگزار شد

۳۱ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۵:۵۷ کد : ۴۵۱۴۲ آخرین اخبار

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد الزهراء(س)، روز اول جلسه ارزیابی مدیران ارشد سازمان بنادر و دریانوردی در تاریخ 31 خرداد ماه 1401 توسط کانون ارزیابی و توسعه جهاد دانشگاهی به میزبانی جهاددانشگاهی واحد الزهراء(س) برگزار شد. کانون ارزیابی و توسعه جهاددانشگاهی یکی از مراکز ارزیابی شایستگی سرمایه انسانی سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی دولتی و غیردولتی کشور است. ارزیابی و توسعه شایستگی مدیران از قابل‌اطمینان‌ترین ابزارها محسوب می‌شود که می‌تواند در این امر موثر واقع شود.
با همکاری و مشارکت متخصصین، سازمان اداری و استخدامی کشور بخشنامه‌ای را تهیه و تدوین و به همه دستگاه‌های اجرایی مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری ابلاغ کرد. بر اساس این بخشنامه معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی مجوزی را از سازمان اداری و استخدامی اخذ و با دستگاه‌های مختلف اجرایی در کشور در حوزه‌های مختلف اعم از پیاده سازی و استقرار کانون ارزیابی در دستگاه‌های دولتی و غیر دولتی، ارزیابی مدیران پایه و میانی و ارشد در دستگاه‌ها بر اساس بخشنامه دولت و طراحی و تدوین مدل شایستگی اختصاصی در دستگاه‌های دولتی و غیر دولتی همکاری کرده و می‌کند.
روز دوم این جلسه، در تاریخ 1 تیرماه 1401 با حضور جمع دیگری از مدیران ارشد این سازمان به میزبانی جهاد دانشگاهی واحد الزهراء(س) برگزار خواهد شد.


 


نظر شما :