بازدید از مرکز نوآوری و شتابدهی طراحی پوشاک

۱۱ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۷:۲۶ کد : ۴۴۶۵۲ آخرین اخبار تجاری سازی و اشتغال
بازدید معاون راهبری پارکها و مراکز رشد و اعضای معاونت از مرکز نوآوری و شتابدهی واحد الزهرا(س) انجام شد.
بازدید از مرکز نوآوری و شتابدهی طراحی پوشاک

همزمان با ولادت با سعادت حضرت معصومه سلام الله علیها،  سازمان تجاری سازی فناوری و اقتصاد دانش بنیان جهاددانشگاهی از مرکز نوآوری شتابدهی طراحی پوشاک واحد الزهرا(س) بازدید بعمل آوردند.
خانم دکتر نقی زاده رییس محترم  واحد الزهرا(س) ضمن خوش آمد گویی از حضور همکاران محترم از سازمان ستفا، گزارش بی نال مرکز نوآوری واحد را ارائه نمودند و  با توجه به شرایط خاص واحد الزهرا(س) بیشتر نقش مرکز نواوری این واحد را تسهیلگری و  توسعه دهنده بیان کردند و ارائه خدمات تخصصی به دانشجویان و هسته های نوآور را از اهم موضوعات و مورد توجه قرار دادند.
آقای دکتر شامبیاتی معاون محترم راهبری پارک ها و مراکز رشد سازمان، از روند فعالیتهای مرکز اظهار امیدواری نمود و از جهت دهی پتانسیل مرکز به سمت ارزش افزوده و همچنین جریان درامدی و در نهایت  استفاده از ظرفیت پارک فناوری و صنایع نرم و هم افزایی مراکز نوآوری و مراکز رشد در استان تهران تاکید نمود.
در این بازدید سرکار خانم شکوفه السادات میرطالبیان مدیرمرکز نوآوری و شتابدهی طراحی پوشاک واحد الزهرا(س) از فعالیتهای مرکز و چالشهای پیش رو گزارشی ارائه نمودند.
خانم طهماسبی مدیر محترم دفتر امور مراکز نوآوری و رشد سازمان اظهار نمودند که یکی از حلقه های مفقوده مرکز با توجه به فعالیتهای ارزنده ایی که انجام شده است،  تجاری سازی محصولات می باشد و فردی به صورت مستقل این همراهی را برای مرکز انجام دهد.
در پایان از مرکز نوآوری طراحی پوشاک واحد الزهرا(س)  بازدید  به عمل آمد.

کلید واژه ها: مرکز مرکز نوآوری واحد پوشاک واحد طراحی پوشاک واحد واحد الزهرا واحد الزهرا س نوآوری الزهرا پوشاک واحد الزهرا


نظر شما :