بزرگداشت دومین سالگرد شهادت سردار مقاومت سپهبد حاج قاسم سلیمانی برگزارشد.

۱۳ دی ۱۴۰۰ | ۱۳:۴۵ کد : ۴۰۱۸۱ آخرین اخبار فرهنگی
جهاددانشگاهی واحد الزهراء(س) با همکاری اداراه امور زنان منطقه آزاد کیش برگزار کردند.
بزرگداشت دومین سالگرد شهادت سردار مقاومت سپهبد حاج قاسم سلیمانی برگزارشد.

معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد الزهرا(س) با همکاری امور بانوان سازمان منطقه آزاد کیش به مناسبت دومین سالگرد شهادت سردار مقاومت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بزرگداشتی را برگزارکردند.

بزرگداشت دومین سالگرد شهادت سردار مقاومت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با محوریت" اثر شهادت در فضای تربیتی و قهرمان سازی در خانواده با تاکید بر ابعاد شخصیتی سردار حاج قاسم سلیمانی" در دوشنبه 13 دی ماه 1400 ساعت: 9 الی 12 برگزارشد.

در این نشست ابتدا کارشناس مجری سرکار خانم سارینا رادمهر سروده هایی را در وصف سردار دلها خواندند و با مقدمه ای در خصوص اهمیت موضوع و محور نشست و آگاهی آحاد جامعه در این باره برنامه را آغازکردند.

سپس دکترحسین اکبری رئیس مرکز مطالعات و پژوهش های مجمع بیداری اسلامی با بیان رشادت ها، دلاوری ها و شخصیت برجسته ی سردار سلیمانی سخرانی خود را آغاز کردند و با ذکر خاطرات و کاربرد عملی و الگو قرار دادن شخصیت برجسته ایشان در زندگی جوانان سخرانی خود را به پایان رساندند.

دکتر محبوبه مباشری رئیس دانشکده الهیات دانشگاه الزهرا(س) و دکتر عاطفه خادمی مشاور اجتماعی وزیر ارشاد وفرهنگ اسلامی دیگر سخرانان این بزرگداشت بودند که در خصوص اثر شهادت در فضای تربیتی و قهرمان سازی در خانواده با تاکید بر ابعاد مختلف شخصیت سردار حاج قاسم سلیمانی سخنرانی خود را ارایه نمودند.

در انتها جناب آقای میلادعرفان پور شاعر برجسته، سرورده های خود را که در وصف سردار سلیمانی سروده بودند با زبان خودشان خواندند و سپس به احساسات خود در بیان و سرودن این اشعار پرداختند.

این نشست میزبان کلیپ های دانشجویان فعال و دغدغه مند هم بود. در این نشست کلیپی که توسط کانون معارف اسلامی معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی الزهراء(س) در وصف سردارسلیمانی تهیه شده بود نمایش داده شد. سپس دبیر این کانون خانم طیبه اسدی احساسات خود را در هنگام ساخت این کلیپ وصف نمودند. علاقه مندان می توانند کلیپ را در لینک زیر مشاهده نمایند.https://t.me/moavenat_farhangi_jahad_alzhra

 

کلید واژه ها: نشست تخصصی سردارسلیمانی معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی الزهرا جهاددانشگاهی الزهرا


نظر شما :