وبینار علمی تخصصی "دختران و نقش آفرینی در گفتمان توسعه" با محوریت "توانمند سازی دختران در حوزه اشتغال"برگزارشد.

۱۲ دی ۱۴۰۰ | ۱۲:۴۸ کد : ۴۰۱۲۳ آخرین اخبار فرهنگی
جهاددانشگاهی واحد الزهراء(س) با همکاری اداراه امور زنان منطقه آزاد کیش برگزارکردند.
وبینار علمی تخصصی "دختران و نقش آفرینی در گفتمان توسعه" با محوریت "توانمند سازی دختران در حوزه اشتغال"برگزارشد.

وبینار علمی تخصصی "دختران و نقش آفرینی در گفتمان توسعه" با محوریت "توانمند سازی دختران در حوزه اشتغال" یکشنبه 12دی ماه 1400 ساعت 9 الی 13برگزارشد.

در این وبینار ابتدا دکتر عاطفه خادمی مشاور اجتماعی وزیر ارشاد و فرهنگ اسلامی پژوهشگر و فعال حوزه زنان به چالش ها و محدودیت هایی که در اشتغال بانوان است پرداختند.

سپس دکتر زهرا خوانساری دکترای تخصصی مشاوره مدرس دانشگاه پژوهشگر و مولف مسیر اشتغال بانوان براساس نظریه های مختلف را ارایه دادند.

این وبینار به همراه کارگاه انلاین کسب و کار و اصول بازاریابی و فروش اینترنتی "برند سازی و ساخت اعتماد سازی و تکنینک های جذب مشتری و افزایش فروش" بود که در آن دکتر مجتبی برقانی کارشناس صدا و سیما، مشاوره کسب و کار ، بیزینس کوچینگ به ده تکنیک فروش برای کمک به شما برای تبدیل شدن به یک فروشنده بهتر پرداختند.

در ادامه ایشان به موارد ذکر شده پرداختند بازار خود را درک کن و بشناس، بر سرنخ های مناسب تمرکز کنید،شرکت خود را بالاتر از خودتان اولویت بندی کنید،از CRM خود استفاده کنید،از داده ها مطلع باشید،واقعاً به مشتریان بالقوه خود گوش دهید، ایجاد اعتماد از طریق آموزش،بر کمک کردن تمرکز کنید،هر جلسه را با یک اقدام پایان دهید ،از تیم بازاریابی خود استفاده کنید.

و سپس به ارایه ی هشت راه برای بهبودموثر استراتژی بازار یابی آنلاین اشاره کردند.

 

 

کلید واژه ها: نشست تخصصی اشتغال جهاد دانشگاهی واحد الزهرا(س)


نظر شما :