نشست مشترک گسترش زمینه‌های همکاری بین جهاددانشگاهی واحد الزهراء وکمیته امدادامام خمینی استان تهران

۱۴ مهر ۱۳۹۸ | ۱۵:۱۰ کد : ۱۱۹۷۸ تاپ خبر آموزشی پژوهشی فرهنگی
نشست مشترک گسترش زمینه‌های همکاری بین جهاددانشگاهی واحد الزهراء وکمیته امدادامام خمینی استان تهران برگزار شد و دو طرف بر استفاده از توانمندی‌ها و ظرفیت یکدیگر تاکید کردند.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد الزهراس ، نشست مشترک گسترش زمینه‌های همکاری بین جهاددانشگاهی و کمیته امداد استان تهران با حضور دکتر سکینه مفتاح رییس جهاددانشگاهی واحد الزهراء و معاونین این نهاد و قائم مقام مدیرکل  ، مدیرکل برنامه ریزی ، کارشناسان حوزه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان تهران ،در دفتر این واحد برگزار شد.

در این نشست زمینه‌های همکاری بین جهاددانشگاهی وکمیته امداد مورد بررسی قرار گرفت و دو طرف ضمن تاکید بر استفاده از توانمندی‌ها و ظرفیت یکدیگر، به بررسی ابعاد و شیوه‌های توسعه‌ی همکاری‌ها پرداختند.

از جمله موارد مطرح‌شده در این نشست، می توان به طرح پیشنهادی «محرومیت زدایی» و توجه به مسایل گفتمان سازی این موضوع در بین تشکل های دانشجویی ومناظره و گردشگری برای دانشجویان تحت پوشش کمیته امداد اشاره کرد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، در پایان مقرر شد، کارگروهی مشترک بین جهاددانشگاهی و کمیته امداد، وظیفه‌ی پیگیری موارد مطرح‌شده در این نشست را برعهده بگیرند.


نظر شما :